TEKSTESHQIP

Klement
Muziken Ton Kerceni
Lyrics
(Feat. Marseli)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Muziken Ton Kerceni" kënduar nga Klement.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Produkti muzikor u paraqit online i përpunuar në spektrin vizual edhe me anë të një klipi muzikor, i cili u publikua me datë 25 Janar 2020. Për kompozimin dhe për arranzhimin është përkujdesur Samuel Kodra.