TEKSTESHQIP

Klement
Bobat
Lyrics
(Feat. Marsel & Ilir Tironsi)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bobat" kënduar nga Klement.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për të shtuar dozën artistike, materiali muzikor është lansuar para publikut i kompletuar me profesionalizëm edhe me videoklip, i cili u përgatit nga Frame Company Albania. Videoklipi u publikua me datë 25 Shtator 2022. Kompozitori i këngës dhe autor i orkestrimit është Samuel Kodra, teksa autor i tekstit është vetë këngëtari.