A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Klesto është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 9 Nëntor 2018, Klesto publikon videoklipin "Zig Zag". Teksti i këngës u shkrua nga Klesto. Produksioni audio u realizua nga Silvi Fort. Më datë 19 Qershor 2019, Silvi Fort publikon videoklipin "Party", në bashkëpunim me Neya, Elma, Gadi, Bajø & Kleston....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

Money Music Entertainment

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mirvy'y

Bcrazy

Dugga

Ice

Slim

Betim

Lil Erdi

T Dori

Diks

Luxhi


Tags: Klesto

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019