Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klevi Gaxha - S'ka Shoqni Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kur dorën ta dhashë
Dhe emrin ta thashë
U njohëm si miq
Po miq s’u bamë hiç

Ti në zemrën teme
Unë në zemrën tane
Pa men’, ti m’len
Dashni çka m’bane?

Ref.

Jo, jo s’ka shoqni
Zemra po ndien dashni
“Si, pse?” pytjet s’vlejnë
Kur zemrat dashni ndiejnë

Jo, jo s’ka shoqni
Zemra po ndien dashni
“Si, pse?” pytjet s’vlejnë
Njani-tjetrin kur e ndiejmë

2.

Ah kur t’kam pa
Po zemra t’tha
N’dashni kur bjen
Menja nuk vlen

Ti në zemrën teme
Unë në zemrën tane
Pa men’, ti m’len
Dashni çka m’bane?
Klevi Gaxha
Publikimi: 01/07/2023
Muzika: Fatmir Muja
Teksti: Fatmir Muja
Orkestrimi: Shpeta Sound
Video Produksioni: Gino Films
Aktore: Igballe QenaKlevi Gaxha - S'ka Shoqni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'ka Shoqni".
3. Video është e këngës "S'ka Shoqni", por nuk këndohet nga Klevi Gaxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Klevi Gaxha:


Komente 0