A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Klinti Çollaku - Me S'me Gjen


Choose star rating

Rating:  4.6 / Votes cast:  75

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

03/12/2017

2017-12-03T20:52:35

Lyrics:

Rovena Dilo

Music, Lyrics & Arrangement:

Adrian Hila

Participating in

Kënga Magjike 2017


Fjalet u tremben nga ne
Pyes veten , s’gjej pse
Per ty te vuaj , s’ja vlen
Me nuk jam
Me s’me gjen

Uuuhuhu
Shkoje koken , mos e kthe
Uhuhuhu
Qe nga sot nuk me ke

Aaa aaa aaa
Isha oqean
A-a-a-a
Nje pike uje se ka-a-am
Ti e thave krejt

(2x)
Dikur me thoje perje-e-et
Tani mbetem shkre-e-et

Edhe pse qan me pendim
Mbylli dyert shpirti im
Trupi me dridhet purtek
Mos me fol , mos me prek!

Uuu
Shkoje koken mos e kthe
U-u-u
Qe nga sot nuk me ke-e
Isha oqean ...
Nje pike uje se ka-a-am
Ti e thave krejt
(2x)
Dikur me thoje perje-e-et
Tani mbetem shkre-e-et


Lyrics submited by ftfte-Cards (3)

2018-06-09 07:10:10
Fjalet u tremben nga ne
Pyes veten,s'gjej pse
Per ty te vuaj,s'ja vlen
Me nuk jam
Me s'me gjen
2018-05-30 12:57:12
Aaa aaa aaa
Isha oqean
A-a-a-a
Nje pike uje se ka-a-am
Ti e thave krejt
2018-02-05 13:50:45
Dikur me thoje perje-e-et
Tani mbetem shkre-e-et

Add an e-Card

Fullscreen


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019