TEKSTESHQIP

Klinti Çollaku
Larg
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Larg" kënduar nga Klinti Çollaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për një atmosferë të shtuar, ky produkt muzikor u lansua para publikut i ilustruar nga sfera vizuale edhe me videoklip, i cili u publikua më 22 Korrik 2020. Për komponimin dhe për tekstin u përkujdes vetë këngëtari, teksa këngën e orkestroi Endrit Shani.