TEKSTESHQIP

Klinti Çollaku
Pas Teje
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pas Teje" kënduar nga Klinti Çollaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kompozimin dhe tekstin e kreu vetë këngëtari, teksa këngën e punoi në studio Endrit Shani.