Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klodian Kodra - Shen Valentini (Feat. Sekondari)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  24

pyes veten vall se bashku do tna gjej e pres me padurim te shof e syte e saj shkelqejn por n'dalem.. n'dalem prap e kam nje parandjen kam frik se nga largese jo jo nuk ka me ndjenj... te lutem me beso te lutem me kupto un e di qe s'je si ato ti je me e mira n'der to tani pran me qendro dhe jo mos u largo t'jena bashk ne dy per gjithmon mos i ngjo hic tjeret ca thojn shen valentin mam qe ta djegim sonte dua zemer ti t'jesh me mua e nese kjo eshte nate e fundit kurr s'do ta harroj ti qendro me mua ti qendro me mua un e di si eshte shpesh si dhurat ngja ty po t'mundi rehat zemer po ate e kam pervec dashuris time tjeter ca te tham sdi si ta pershkruj ndjenjen qe kam date me 14 ca te kujton nqofse kujtimet qe ke te idhnojn le te jena bashk ne dy krejt i harrojm por ti me beso te lutem me kupto un e di qe s'je si ato ti je me e mira n'der to tani pran me qendro dhe jo mos u largo t'jena bashk ne dy per gjithmon mos i ngjo hic tjeret c'thojn .mos me thuj se nuk jam bo keshtu parvarsish se shum koh ka kalu klodi boja kno me mu plot dhurata kena dediku mere mere mere vesht si dush s'po te them ke faj po mere si t'dush po te them kto fjal po me ecen ngusht mjafton ty te dua tjeter gja s'thot kush shen valentin mam qe ta djegim sonte dua zemer ti t'jesh me mua e nese kjo eshte nate e fundit kurr s'do ta harroj ti qendro me mua ti .......shen valentin mam qe ta djegim sonte dua zemer ti t'jesh me mua e nese kjo eshte nate e fundit kurr s'do ta harroj ti qendro me mua ti ti qendro me mua ti ...


Ky tekst u dërgua nga ANXHELAKlodian Kodra
Featuring: Sekondari
Renditja: Top 200
Publikimi: 14/02/2012
Muzika: Marenglen Boja
Video Produksioni: Chill Pro


Klodian Kodra - Shen Valentini
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shen Valentini".
3. Video është e këngës "Shen Valentini", por nuk këndohet nga Klodian Kodra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Klodian Kodra:


Komente 1