TEKSTESHQIP

Klodiana Vata
Këndoni Bashkë Me Mua
Lyrics

Kush e di se qeshte ajo
Eja me mua te ta them
Ta provoj nje her
Te ngjitet lart ne skenn

Ska ne bot si kenga
Hyn ne zemer brenda
Aty strehen gjenn
Ne zemer ngren folennn

Gjithmon kendo
Kendo dhe mos pushoo
Me zerin tend kengen
na e tregoooo

Se kenga eshte
e bukur si vet jeta
ku endrrat preken
behen te vertataa
prandaj ti kendo
kendo e mos pusho

{REF}

Un sonte ktu te gjith ju dua
te kendoni bash me mua
se kjo eshte kenga e jon

Te fluturojm mbi krah te enddres
Te kendojm vargjet e kenges
eshte kenga qe na bashkon

Askush pa kengen nuk jeton
Kush nuk di qe te kendoj
ta marr zerin timmm
ti jap jetes kuptimmmm

Ska ne bot si kenga
Hyn ne zemer brenda
Aty strehen gjenn
Ne zemer ngren folennn

{REF}

Un sonte ktu te gjith ju dua
te kendoni bash me mua
se kjo eshte kenga e jon

Te fluturojm mbi krah te enddres
Te kendojm vargjet e kenges
eshte kenga qe na bashkon

Gjithmon kendo
Kendo dhe mos pushoo
Me zerin tend kengen
na e tregoooo

Se kenga eshte
e bukur si vet jeta
ku endrrat preken
behen te vertataa

{REF}

Un sonte ktu te gjith ju dua
te kendoni bash me mua
se kjo eshte kenga e jon

Te fluturojm mbi krah te enddres
Te kendojm vargjet e kenges
eshte kenga qe na bashkon

DËRGOI: