Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kmc Rikthehet Ne Skenen E Festivalit Shkodra Fest

Nuk ka akoma asnjë votë

[25-12-2015]
KMC do te marri pjese perseri ne festivalin Shkodra Fest, rap artisti nga Korca vitin qe kaloi u kualifikua ne gjysemfinale me nje produksion te realizuar te studion KMC Records ne bashkepunim me Tonny.
Kesaj here ka vendosur ta realizoj bashkpunimin me KTK dhe se bashku kane marre pjese ne Top Fest .Dergoi: TheMrKmcKomente 0