Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kmc Dhe Ktk Bashkëpunojnë Përsëri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[14-03-2016]
Pasi realizuan këngën me titull "My Car", bashkëpunimi midis KTK dhe KMC vazhdon.
Ata rikthehen përsëri së shpejti me një videoklip të ri, titulli i të cilit akoma nuk ështe bërë i ditur.
Shpresojm që te jetë suksesi i rradhë për keta dy artistë.
 (TeksteShqip.com)


Dergoi: TheMrKmcKomente 0