Më mbaj mend (për 1 muaj)

Korab Jetishi - Nisjani Nisjani Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Mos me lut o nene ne shtepi heret te kthehem se po mbeta vetem prap do te thehem ...

E ju orkester sonte mos kurseni notat nisjani shoqeri vetem per shpirtin tim

Ref:
Nisjani nisjani kenges qe ne te dy e kendonim keng e thjesht e dashuris son m'kthen tek ajo

Nisjani nisjani besen e jap hera e fundit eshte qe e kendoj nisjani per heren e fundit e kerkoj...

Ky tekst u dërgua nga Tina


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 27/12/2007


Korab Jetishi - Nisjani Nisjani
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nisjani Nisjani".
3. Video është e këngës "Nisjani Nisjani", por nuk këndohet nga Korab Jetishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Korab Jetishi:


Komente 0