Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Korab Shaqiri - Jeto  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

16/07/2018

2018-07-16T18:00:00+00:00

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Korab Shaqiri

Teksti:

Ilir Shaqiri

Video Produksioni:

BUG Production
Edhe kete nate, kam nevoj per ty
buzqeshjen tende dhe per ata sy
Ti je ajo ndjenje pa mbarim
si nje pulbardh fle ne supin tim

E ndegjoj un zemren tende la la la la
si troket me ritmin e kesaj kenge lalalala
çdo moment te kushtoj ty vemendje
S'mundem un pa ty, pa syt e tu te zi
Syt e tu te ziii

Refreni...
Ti jeta ime, jetoje çastin tend
duke shijuar, jetoje çdo moment
Ti jeta ime, shijoje çastin tend
e dashuruar knaqe shpirtin tend, shpirtin teend

Edhe kete vere, kam nevoje per ty
buzqeshjen tende dhe per ata sy
Ne trupin tim je ne çdo qelize
Ti çdo mengjes ditet po mi nis

E degjoj un zemren tende la la la la
si troket me ritmin e kesaj kenge la la la la
çdo moment te kushtoj ty vemendje
S'mundem un pa ty, pa syt e tu te zi
Syt e tu te ziii


Ky tekst u dërgua nga @korabshaqirifan
Më Shumë Këngë Nga Korab Shaqiri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet