TEKSTESHQIP

Kosovare Gashi
Me Pas Baben Gjallë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Pas Baben Gjallë" kënduar nga Kosovare Gashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 31 Dhjetor 2022, Kosovare Gashi publikon videoklipin "Me Pas Baben Gjallë". Teksti i këngës u përgatit nga Abaz Selmani, teksa për arranzhimin u kujdes Besnik Zikolli.
Renditja:
Top 200