TEKSTESHQIP

Kosovare Xhoni
Eyo Eyo
Lyrics
(Feat. Maksi)

This one is for all the party people

Pjesa 1:

Shum sweet ti je
Edhe zani Im t'pelqen
Saher n'club kur une hy
Ti afrohesh te un vjen
One, two step
Kur un kcej ti qohesh pesh
Kado qe shkoj je prezent
Shum i embel kur buzqesh
Press Play Flash Light
Dritat sillen djatht majt
A po don adrenalin
Clubi full kur un jam n'bin

Ref: (x2)

Lshoja zanin full ritmi zemres shpejton thu
eyo eyo ey
Qoj durt lart ndjeke ritmin ti baby
eyo eyo ey

Pjesa 2:

Djalo shum provokoj
Me shikim hipnotizoj
Ama jam ilac qe t'knaq
100% t'disponoj
Levizjet qe un i boj
Me percjell kado qe shkoj
Ti bone nje hap perpara se un tjetrin e boj
ti lshoja zanin sa don
ritmi i zemres shpejton
hey DJ ti mos u ndal
se sonte party vazhdo-oo-oon i yeay ye yea yeyeeeay

Ref:(x2)

Lshoja zanin full ritmi zemres shpejton thu
eyo eyo ey
Qoj durt lart ndjeke ritmin ti baby
eyo eyo ey

MAKSI:

Ku me dit sa femra um don
Ku me dit sa per mu menon
Ama edhe ti shum provokon
Se syni jem te ti po shkon
Press PLAY, Dridhe hajt
femrat sillen djatht majt
Nje minut koh un t'kallxoj qa boj
Hiq pa doping disponoj
Hej dj jepi volume
Muzika ne maksimum
Prap sille bone replay
Se seni jem ktu bon boom
Boj kombinim me muzik
Univerzal edhe Pik
A edin ti sa um pelqen
Po sonte ski ka um ik

Ref:(x2)

Lshoja zanin full ritmi zemres shpejton thu
eyo eyo ey
Qoj durt lart ndjeke ritmin ti baby
eyo eyo ey
Lshoja zanin full ritmi zemres shpejton thu
eyo eyo ey
Qoj durt lart ndjeke ritmin ti baby
eyo eyo ey

Music Produced by: Maksi Beats
Lyrics by: Maksi Beats

DËRGOI:
INFO
Për tu parë dhe kuptuar më mirë, projekti bëhet i disponueshëm tek publiku i realizuar këndshëm me anë të një videoklipi muzikor, video produksionin e të cilit e punoi Urban Graphics. Ky videoklip u publikua më 9 Mars 2011.