Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kozeta - Tanga Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  28

laj laj laj laj
presin qunat te vi vera buz bregut te qendrojn te kalojn vajzat e reja qe me tanga vezullojn tangaaaaaaaa duan tangaaaaaa vetem tangaaaaaa veq ato mendojn
ne shtepi kan lene gruan tangat asaj nuk i shkojn por tek tjetra seq i duan dhe ne enderr i shikojn
tangaaaaa duan tanga vetem taaaanga sa i deshirojn
tanga tanga vajzat po i le beqare
e tanga tanga djemt e i terbove fare ca i duan ca si duan ca te tjer me ato luajn djemt e presin ti shikojn me vete seq mendojn
tanga tanga vajzat po i le beqare
e tanga tanga djemt e i terbove fare ca i duan ca si duan ca te tjer me ato luajn djemt e presin ti shikojn me vete seq mendojn
ne shtepi kan lene gruan tangat asaj nuk i shkojn por tek tjetra seq i duan dhe ne enderr i shikojn
taaaaanga duan taaanga vetem taanga sa i deshirojn
tanga tanga vajzat po i le beqare tanga tanga djemt e i terbove fare ca i duan ca si duan ca te tjer me ato luajn.. djemte e presin ti shikojn me vete seq mendojn (ref.3)


Ky tekst u dërgua nga Arlind MorinaKozeta
Publikimi: 01/12/2006


Kozeta - Tanga
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tanga".
3. Video është e këngës "Tanga", por nuk këndohet nga Kozeta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kozeta:


Komente 0