TEKSTESHQIP

Kozeta
Më Fal
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Më Fal" kënduar nga Kozeta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Muzikën dhe orkestrimin e shkroi Gramoz Kozeli, teksa kënga vjen me tekst nga Gjergj Jorgaqi.