TEKSTESHQIP

Kozeta
Nuk Tu Fala
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nuk Tu Fala" kënduar nga Kozeta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Autor i muzikës dhe autor i orkestrimit rezulton të jetë Gramoz Kozeli, teksa autor i tekstit është Gjergj Jorgaqi.