TEKSTESHQIP

Kozeta
Përse Vetëm Mua
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Përse Vetëm Mua" kënduar nga Kozeta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për vijën melodike dhe për okestracionin u kujdes Genti Lako, teksa kënga vjen me tekst nga Gjergj Jorgaqi.