TEKSTESHQIP

Kozeta
S'të Njoh Më
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "S'të Njoh Më" kënduar nga Kozeta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për muzikën dhe për okestracionin është përkujdesur Gramoz Kozeli, teksa kënga mbart vargjet e shkruara nga Gjergj Jorgaqi.