TEKSTESHQIP

Kozeta
Ti Më Provokon
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti Më Provokon" kënduar nga Kozeta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për melodinë dhe për okestracionin është kujdesur Gramoz Kozeli, teksa autor i tekstit është Gjergj Jorgaqi.