Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kozma Dushi - Tatuazh Ne Kujtese Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

1.
Shfaqesh sonte mbi rere
Ngadale, enderr ti
Ne ke ardhur per mua,
Lutem me merr

2.
S'je e gjitha per mua
Me pret, por nuk me sheh
Ti vallezon per te gjithe
Dhe ben sikur sme njeh

3.
Vallezon me eren
Gjithe syte te ndjekin
Ngado qe te zhvesh
Por nuk te prekin

4.
Si ka mundesi – kohen ve pa kufi
Nuk me pelqen kjo loje pa regji.

5.
Ref.
Tatuazh ne kujtese
Kjo tradhti do t’me mbese
Gjersa koha ta tres
Ta kthej ne harrese

6.
Tatuazh ne kujtese
Eshte kjo loje pa regji
Do ta fshij nuk ka kohe
Te rri pa dashuri

7.
S'je e gjitha per mua
Me pret por nuk me sheh
Ti vallezon per te gjithe
E ben sikur sme njehNuk kemi video për këtë këngë.


Kozma Dushi
Publikimi: 14/12/2007
Festivali: Festivali i 46-të në RTSH
Muzika: Edmond Rrapi
Orkestrimi: Edmond Rrapi
Teksti: Jonida Dervishasani


Kozma Dushi - Tatuazh Ne Kujtese
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tatuazh Ne Kujtese".
3. Video është e këngës "Tatuazh Ne Kujtese", por nuk këndohet nga Kozma Dushi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kozma Dushi:


Komente 0