TEKSTESHQIP

Kozma Dushi
Jam Me Ty Rinia Ime
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jam Me Ty Rinia Ime" kënduar nga Kozma Dushi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Këngën e kompozoi Alfons Balliçi, ndërsa për fjalët e këngës u kujdes Kudret Isaj.