Më mbaj mend (për 1 muaj)

Krenar Krasniqi

Krenar Krasniqi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  7
Këndon kryesisht: popullore moderne

Krenar Krasniqi është këngëtar. Më datë 13 Maj 2017, Krenar Krasniqi publikon videoklipin "Date E Veçante", në bashkëpunim me Lori.

Në vitin 2017, Krenar Krasniqi publikon albumin "Muzike E Lehte".

Në vitin 2017, Krenar Krasniqi publikon albumin "Live 2017".

Më datë 15 Korrik 2018, Krenar Krasniqi publikon videoklipin "Gabimin Falma".

Në vitin 2018, Krenar Krasniqi publikon albumin "Live 2018".

Më datë 9 Qershor 2019, Krenar Krasniqi publikon videoklipin "E Shkruar". Muzika e këngës u punua nga Labinot Mezini, teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Labinot Mezini.

Në vitin 2019, Krenar Krasniqi publikon albumin "Live 2019".

Më datë 18 Prill 2020, Krenar Krasniqi publikon videoklipin "Asaj". Teksti i këngës u shkrua nga Kreshnik Avdiu, ndërsa orkestrimi u punua nga Labinot Mezini.

Më datë 8 Maj 2021, Krenar Krasniqi publikon videoklipin "Godit". Muzika e këngës u punua nga Labinot Mezini, ndërsa teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu. Videoklipi u prodhua nga kompania Time Pictures.

Më datë 7 Korrik 2021, Krenar Krasniqi publikon videoklipin "Merre Zemren". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Labinot Mezini.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Knuati i

Adelina Ismailit

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjera


Komente 0