TEKSTESHQIP

Krenar Krasniqi
Date E Veçante
Lyrics
(Feat. Lori)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Date E Veçante" kënduar nga Krenar Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Projekti u bë i disponueshëm tek ne në dimensionin vizual me një videoklip muzikor, i cili u publikua me datë 13 Maj 2017.