TEKSTESHQIP

Krenar Krasniqi & Dafina Dauti
Mos U Dashuro
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mos U Dashuro" kënduar nga Krenar Krasniqi & Dafina Dauti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Këngën e orkestroi Labinot Mezini.