Më mbaj mend (për 1 muaj)


Krimineli - Mos Ta Nin

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Ta Nin".
3. Video është e këngës "Mos Ta Nin", por nuk këndohet nga Krimineli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Krimineli - Mos Ta Nin  (Feat. Bessi & Vis Shkodra)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Rrugt E Zeza"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Bessi

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00mos ta nin kur je me mu/
mos ta nin kur un te du /
mos ta nin kta tjert ca flasin /
kta vec flasin per inati/
nuk kan shanc mum afru ngat/
un per ty derdhi gjak /
rreth e qark na jem gjithkah/
cou pak zemer mjep pak krah/
qy qy qy ca u bo /
femna me shumic/
nuk dvet kush ma/
njana kryetare nuk ka ma /
tjetra sekretare hajde pra/
vip jom kur hi hi vip jom kur rri rri/
bone leht bone nxeht /
hajde zemer bone kiamet/


Ky tekst u dërgua nga Thisisme
Më Shumë Këngë Nga Krimineli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet