TEKSTESHQIP

Krimineli
Injoranc E Tepert Otr
Lyrics
(Feat. JR)

H h n n
intro:
hehe, Yoh krim what's up boy
(straight thug)
we sing, OTR in da house
(jr), you know what's up
Kumeno kumeno Mity
motherf**kers, they don't know
they don't know us, (step by step)
hee...
Na na h na na nanaaa na na na na na
refren (x2):
injoranc e tepert, n'ftyr t'vlet
pse karin ngacmon t'parin, kur e di se nuk ta qet
me rima ta mbyll varrin, sa her qe karin flet
ti e din qe jam i pari, vec se po ben demek

krimineli:
rruga osht e jona, hij n'kthes pa penges
shkoj n'kazino me miliona, futja kuq e t'zez
prape rri tuj qesh, Edhe pse ti la te tona
gjoniten e kom nez, kom, rrobat e gjona
ka dal Prej deret, me gjoniten n'dor
syt po dun me u m'shel, permbi kry kom kuror
ushtari i vjeter, me emrin burgaxhis
kurr si lo veper, si plumbi alltis
Coj t'fala malsis, tash kur ta marr hakun
ngrija komzen tash burr, tash derdhja gjakun
hakun ne ndor, per ata si meritojn
sikur te ton mu bo bashk as karin sun ma cojn
thojn se demek, krimin dun me morr, peng
po i del indirekt, kur e gjejn n'shpi tu fjet
shtrenjt e pagua, me jeten e tij
se ja la vulen e krimit, kur t'ja plasi n'allti

refren (x2):
injoranc e tepert, n'ftyr t'vlet
pse karin ngacmon t'parin, kur e di se nuk ta qet
me rima ta mbyll varrin, sa her qe karin flet
ti din se jam i pari, vec se po ben demek

jr:
po cuditem kur i shoh kta, ja fusin penes
e qe kan mbledh plot fallca, qe i niten skenes
s'jau ndal dot qejfin, as s'jau ndal dot mllefin
po kur vije puna per me rima, po ta shkerdhe repin
se krah per krah, hij si shqipja me dy kry
jr, krimineli, nxjerrin kthetrat permbi ty
sipuna e leprit, friken ta lexoj ne sy
tash pyte veten a ja del me kta te dy, i thom
kur dita t'bohet nat, mbizotron errsina
n'ket lugin, era vdekje, po vijn djemt ka krahina
dibra, malsi e madhe, stuhi me shkreptima
Hupni nëpër vrima, bythqima, po doni hala rima
Na na na
abuzim me substancat, kur nejn dot nshpi, si ndora
Institut i shendetit me ty, nuk i ka shoncat
se me ket famen, ftyra bejn shpejt
dhe kur vjen funi, ftyren tone smunet kush me gjet Mir yoh

refren (x2):
injoranc e tepert, n'ftyr t'flet
pse karin ngacmon t'parin, kur e di se nuk ta qet
me rima ta mbyll varrin, sa her qe karin flet
ti din se jam i pari, vec se po ben demek

outro:
Yoh, Kshu q'lidhi Mir atletet e digji gomat OTR mu ke dera me ti bo cop dhomët
eleminus, i vetvetes zgjohu ka kjo ondërr
un dhe Mond krimineli, ktu sonte tu e kall
boj freestyle njeher rradh
po ktu n'studio me kta djemt, jam tu e kall
me t'vertet, kriminelin pyte vet
ai po t'del perball dhe, ti do po ja nget
pse s'ta man shoku
pse s'ta man shoku
Na na na na naaaaaa na na na na na naaaaaa na na na na na naaaaa

DËRGOI: