Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kripmjaltezat - Si T'ja Bej Tani? Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Vajza - cke moj kukull qe po qan . ste vjen keq per mua . ti e di qe te kam xhan . o sa shum te dua
kukulla - jo jo ti nuk me do . kot fjalet i thua . po therrasin ja degjo . jane shoqet e tua
vajza - pò ta dish ti ku do shkoj jo ske per te qare . bashke me shoqet do mesoj ne klasen e pare
Kripëmjaltëzat
Publikimi: 13/04/2013
Muzika: Sokol Marsi
Orkestrimi: Sokol Marsi


Kripmjaltezat - Si T'ja Bej Tani?
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si T'ja Bej Tani?".
3. Video është e këngës "Si T'ja Bej Tani?", por nuk këndohet nga Kripmjaltezat.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kripëmjaltëzat:


Komente 0