Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kristi - Pa Faj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  11

Te lutem, qe te rrish sot vetem pak
Po te lutem, perqafom ti, jeta ime
Po humbem, veten time nuk e ndiej
Edhe pse me bere keq, jo s’te urrej

Ref.
Nuk kam faj
Por prap te them me fal
Prap te dashuroj
Dhe kur qaj
Nuk kam faj
Por prap te them me fal
Harro se te harroj
Ne zemer te mbajA mundesh, te jetosh kur une nuk jam?
A mundesh, ti thush te dua dikujt tjeter?
Po humbem, veten time nuk e ndiej
Edhe pse me bere keq, jo s’te urrej

Ref.
Nuk kam faj
Por prap te them me fal
Prap te dashuroj
Dhe kur qaj
Nuk kam faj
Por prap te them me fal
Harro se te harroj
Ne zemer te mbajNuk kemi video për këtë këngë.


Kristi Lamaj
Publikimi: 01/09/2019
Festivali: Kënga Magjike 2019
Muzika: Irkenc Hyka
Orkestrimi: Irkenc Hyka


Kristi - Pa Faj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Faj".
3. Video është e këngës "Pa Faj", por nuk këndohet nga Kristi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kristi Lamaj:


Komente 2