Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Kristi - Egnatia  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/12/1998

1998-12-01T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Festivali i 37-të në RTSHKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Egnatia" kënduar nga Kristi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kristi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Kristi Popa:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet