Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kristina Xega - Vetem Nje Here Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vetem Nje Here" kënduar nga Kristina Xega.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 2 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
2

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Shkurte Fejza - Vetem Nje Here

Kur dy zemra dashurojnë
Njëna tjetrën e kupton
Nuk ka vend për me gënjy
S'ka nevojë për lot në sy

Nuk ka vend për me gënjy
S'ka nevojë për lot ne sy

REF x2
Kur e ke s'ia di lezetin
Kur s'e ke ia di kimetin
S'ka ma keq e s'ka ma zi
Se kur mbetesh pa dashni

Njiherë zemra dashuron
Veç njiherë në këtë jetë
Ditët shkojnë s'e takon
Edhe kurrë ma s'ke me e gjetë

Ditët shkojnë s'e takon
Edhe kurrë ma s'ke me e gjetë

Ref...x2
Kur e ke s'ia di lezetin
Kur s'e ke ia di kimetin
S'ka ma keq e s'ka ma zi
Se kur mbetesh pa dashni

...

Ref...x2
Kur e ke s'ia di lezetin
Kur s'e ke ia di kimetin
S'ka ma keq e s'ka ma zi
Se kur mbetesh pa dashni

Mentor Haziri - Vetem Nje Here

Murinë pse nuk e rrëzon,
diçka në zemër ty t'lëndon,
nuk thua ti një fjalë të mirë,
për ty sa e vështirë.

Pse ndryshon kaq shumë nga unë,
gjithmonë unë do të dua më shumë,
s'më mjafton veç një moment,
nuk mjafton me ty dhe një jetë.

Vetëm një herë ti mendo për mua,
gjithë jetën tënde afër do më kesh,
edhe një herë ti jo mos më thuaj,
provo të më ndjesh.

Vetëm një herë ti mendo për mua,
gjithë jetën tënde afër do më kesh,
edhe një herë ti jo mos më thuaj,
provo të më ndjesh.

Për ty ndoshta do jenë disa,
për mua tjetër jo jo nuk ka,
edhe pse ti je gabim,
të ndiej në shpirtin tim.

Pse ndryshon kaq shumë nga unë,
gjithmonë unë do të dua më shumë,
s'më mjafton veç një moment,
nuk mjafton me ty dhe një jetë.

Vetëm një herë ti mendo për mua,
gjithë jetën tënde afër do më kesh,
edhe një herë ti jo mos më thuaj,
provo të më ndjesh.

Vetëm një herë ti mendo për mua,
gjithë jetën tënde afër do më kesh,
edhe një herë ti jo mos më thuaj,
provo të më ndjesh.

You take me higher, higher, baby,
cause I'm on fire, fire, I feel,
you take me higher, higher, baby,
'cause I know, yes, I know.

You take me higher, higher, baby,
cause I'm on fire, fire, I feel,
you take me higher, higher, baby,
'cause I know, yes, I know.


Publikimi: 20/11/2008
Festivali: Kënga Magjike 2008Më Shumë Këngë Nga Kristina Xega:


Komente mbi këtë këngëKristina Xega - Vetem Nje Here
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem Nje Here".
3. Video është e këngës "Vetem Nje Here", por nuk këndohet nga Kristina Xega.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.