TEKSTESHQIP

Kudret Ismaili & Fjoralba Zeqollari
Do Te Marre E Mos Beje Naze
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Do Te Marre E Mos Beje Naze" kënduar nga Kudret Ismaili & Fjoralba Zeqollari.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për ti dhënë gjithçkaje më shumë atmosferë, krijimi muzikor është sjellë para publikut i punuar nga ana vizuale me anë të një videoklipi, produksionin e të cilit e punoi Cinefocus GT. Videoklipi u publikua më 5 Qershor 2020. Për kompozimin dhe për okestracionin është kujdesur Bledi Telha.