TEKSTESHQIP

Kujtim Morina
Kalo Mire
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kalo Mire" kënduar nga Kujtim Morina.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për vijën melodike, për tekstin dhe për orkestrimin është përkujdesur Besnik Zikolli.