Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kusha - Mir Me Mua (Feat. Lyric Master)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  9

Miir me mua Kalo baby mos Dysho
Saher t'jepett shanca eja mu afro 2 X

Kusha

Nuk e di Ç'mendon për mua
S'po e Gjej fjalën Të Dua
Ndoshta më ke harrua
Ndoshta vazhdon të më Duash
Weq për ty po Mendoj
Edhe Pse nuk të Shikoj
S'du tjetër unë t'Mendoj
Dua me Ty të Jetoj
Për ty Gjjithom do Mendoj
Kurrë nga Zemra s'Do të Largoj
Të Dua dhe të Ndjej dhe s'Dua që të Ndryshoj
Sa shumë Dua të Them
por me fjalë nuk Gjej dot
Nuk dua më T'jetoj
Dua t'zhdukem nga Kjo BoTë

Ref......

Miir me mua Kalo baby mos Dysho
Saher t'jepett shanca eja mu afro 2 X

Lyric Master :

Sa kohë ka që s'jemi Bashkë
S'duroj më ma GjaTT
Dua Të T'KEmm Prann për ç'do naTë
Baby Unë kam nevoj Për tyy
Ti ki nevoj për muaa
Nuk t'Zavendësojn kta Syy Të Dua të dua
Shumë afër meJe Jeee
Shumë Afër teje jam
Më shikon me Ato Syy
Këto që Ndjenja Jan
Unë kom Nevoj Për Ty
Ti ki nevoj për muaa
Të Dua Te duAaaaaaaaa

Ref.......
Miir me mua Kalo baby mos Dysho
Saher t'jepett shanca eja mu afro. 2X

Miir me mua Kalo baby mos Dysho
Saher t'jepett shanca eja mu afro 2X


Ky tekst u dërgua nga Sija   Lauretta   KushtrimiiKushtrim Kelani
Featuring: Lyric Master
Publikimi: 01/06/2012


Kusha - Mir Me Mua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mir Me Mua".
3. Video është e këngës "Mir Me Mua", por nuk këndohet nga Kusha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kushtrim Kelani:


Komente 0