Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kusha - Baby (Feat. Rap Star)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

ouoo
e di qe mdon ti dhe mendon qdo qast me mua ti e kalon ti je qka du ti je qka pres ti je zemer nzemren tem qdo mengjes ku je sot ti ku gjindesh tani me degjo ti e din ti mshiko vetem nje her ne sy te tregoj qka ndjej un per ty
ref 3x
baby baby baby all right
ti gjithmon do jesh e imja

ti dukesh supersweet je shum fresh sweet ti po don me dit qa du prej teje je ka mpelqen deshiren vet ndjeje e di se shihem prap kam qef met pas qdo hap un e ti bashk gjith kena me kon bashk qdo nat ska sen qe na nal

veten te ti un e njoh perpos teje tjera s'shoh se ti je ajo qe zemra ty te don

Ref. x3
baby baby

smuna me ja nis dites mir un pa to syt mi qel nese veq niher n'dite e shoh bashk jena n'trip mir veten te ajo e gjej nese sot se kom ngat mungesen e saj e vrej .
veten te ti un e njoh perpos teje tjera s'shoh se ti je ajo qe zemra ty te don

ref.
baby baby baby

ouuuuuuuu yeah yeah yeah baby baby ououououo

Ref.


Ky tekst u dërgua nga Doni Kras 2o1


Nuk kemi video për këtë këngë.


Kushtrim Kelani
Featuring: Rap Star
Publikimi: 05/04/2013


Kusha - Baby
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Baby".
3. Video është e këngës "Baby", por nuk këndohet nga Kusha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kushtrim Kelani:


Komente 0