Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kusha - Matura (Feat. Lyric Master)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  11

Kusha:
Aaaa...
Shpejt kaluan kohet e lumturis
Kater vite qe na shkuan
Qelen deren e dashuris
U silla u pshtilla ne sytë e tu rash
Kam prit se dot shoh po ma tmir se ti nuk ka

Lyric Master:
N'shkoll kam prit deri sod
U benen kater vjet
Sdu me u bë koha e pa ty une me mbet

Kusha :
Festo festo zemer sonte për matur
Nata eshtë e jona jo s'harrohet kurr
Festo festo zemer sonte për matur
Nata eshtë e jona jo s'harrohet kuurr

Lyric Master :
Gjdo her kam provu met than
Prej qe nshkoll une kur te pash
Zemra per ty po qan
Nese te dua nuk te flas
Tkishim fol gjatë me ty
Besoj qe ish kan ma mir
Dua tvallëzoj une me ty
Por met thon pe kam fshtir
Ne ketë natë eja t'luajm vetem un dhe ti
Ne matur sdot vuaj maturante dua t'rri me ty

Kusha : x2
Festo festo zemer sonte për matur
Nata eshtë e jona jo s'harrohet kurr
Festo festo zemer sonte për matur
Nata eshtë e jona jo s'harrohet kuurr

Lyric Master:
Qe 4 vite bashk po doken sa ni natë
Shtatori mbet lamtumir
Koha nuk kthehet prapë jo nuk kthehet prapë


Ky tekst u dërgua nga Albu   RonaldKing   deffrim


Nuk kemi video për këtë këngë.


Kushtrim Kelani
Featuring: Lyric Master
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/06/2012


Kusha - Matura
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Matura".
3. Video është e këngës "Matura", por nuk këndohet nga Kusha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kushtrim Kelani:


Komente 0