Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kusha - Drit Nuk Shoh Me Sy Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Si meritova un këto dit
I pa shpres
I vrar në shpirt
Kujtimet tona me lën pa gjum
Në zemren time ti ke lën gjurm

2x
Dhe ja ku jam sot
I vrar nga plaget e tua
Nga dita kur me le ti mua
DRIT nuk shoh me Sy AAA

Gjithqka mori fund në mes nesh
Githa keto plag do ti shëroj
Urrejtjen timee ti do ta kesh
Më asnjëher në jet sdo të këkroj

4x
Dhe ja ku jam sot
I vrar nga plaget e tua
Nga dita kur me le ti mua
DRIT nuk shoh me Sy AAA


Ky tekst u dërgua nga Kosovare


Nuk kemi video për këtë këngë.
Kusha - Drit Nuk Shoh Me Sy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Drit Nuk Shoh Me Sy".
3. Video është e këngës "Drit Nuk Shoh Me Sy", por nuk këndohet nga Kusha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kushtrim Kelani:


Komente 0