Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kusha - Shpirt I Vrar (Feat. Ex B)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Nen nje qiell te dy jetojme
Vetem nje diell te dy na ngroh
Nje zemer t'rrahur aq shpejton
Nje fjale te dua sa peshon

Gjithe keto ndjenja gjithe keta lot
I pata dje i largoj sot
Edhe une e meritoj
Nje dashuri ta mbaj ne dore

Une po te fali gjithçka
Tani une po shkoj shume larg
Me asnjehere s'do jemi bashke
Ky shpirt i vrare te uron fat

Ref...x2
Ku je
Eja m'thuaj se me do
Ti nuk je dhe mire e din
Se dikush per ty jeton

Cdo fjale qe e thom
Eshte per ty edhe sot
Trupi shkon tu m'u dridh
E shoqerite me bejne veç lot

T'lutna mendo mire
Ti para se me vendos
Veç dy shkronja prej teje
Shume ndjenja i kane fundos

S'jam ka ndihna mire
Cdo çast po behet ma veshtire
Je engjull qe shndrrit
Po jetes tem i dhe erresire

Jeta m'u shndrru ne ankth
Kur e di qe pa ty mbes
Fizikisht ne jete prape
Po me zemer çdo dite vdes

Une te pres shume gjate
Po ti s'deshe me ndi
S'di çfare mekati bera
Qe po vuj per dashni

Deshta me qene qielli yt
Ti yll qe ne krahet e mi fle
Dy veta me nda nje shpirt
Per mu nuk ka qene problem

Ndoshta ndonji dite e gjen veten
Afer dikujt tjeter
Tash veç merre
Cele edhe lexo kete leter

Harrome qe m'ke pa ndonjehere
Harrome qe m'ke njofte dikur
Harrome mua perjetesisht
Une s'mundem me te harru kurre

Ref...x2
Ku je
Eja m'thuaj se me do
Ti nuk je dhe mire e din
Se dikush per ty jeton


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Kushtrim Kelani
Featuring: Ex-B
Publikimi: 24/11/2013


Kusha - Shpirt I Vrar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shpirt I Vrar".
3. Video është e këngës "Shpirt I Vrar", por nuk këndohet nga Kusha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kushtrim Kelani:


Komente 0