Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kushtrim Dobra - Te Dua / Je T'aime (Feat. Jobsab)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2

Kushtrim :
Nese them ke shpirtin tem
besoje
Se kjo zemer per ty rreh
Pranoje

Un jam ti,e ti je un
Te ndjej pafund
Çdo dit me shum
Jeton tek un

Jobsab :
Je suis tellement fou de toi
Si fou de toi, oh si tu savais
Je n'veux rien d'autre que toi
Je n'veux que toi, tu es tout ce que j'ai
Je suis tellement fou de toi
Si fou de toi, reste à mes côtés
Cette nuit et toute ma vie

Je ne peux m'imaginer loin de toi
Ma vie commence et fini dans tes bras
Personne ne peut t'égaler
Peu importe où, tu es partout
Tu es mon tout

Kushtrim :
Ta dish se
Sa te dua sa te dua
Vete zemren tem

Ta dish se
Sa te dua sa te dua
Oj shpirti jem

Se ti ke le (lind)per mu le (lind)per mu
E tjeter spo du
Dashni e omla ti
Kushtrim Dobra
Featuring: Jobsab
Publikimi: 16/05/2019


Kushtrim Dobra - Te Dua / Je T'aime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Dua / Je T'aime".
3. Video është e këngës "Te Dua / Je T'aime", por nuk këndohet nga Kushtrim Dobra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kushtrim Dobra:


Komente 0