Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kushtrim Dobra - Dil Moj Kang Nga Zemra Ime Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ooo dil moj kangë nga zemra ime
fluturo ti mal me mal
2x
anembanë vendlindjes time
diiil dil moj kangë ti mos u ndal.

ooo nan e mjera ska kujtue
se gjithmonë do t'jetojmë t'ndamë
2x
loti varg faqes tu shkuee
pseee pse gjithmonë t'jetojmë me mall.

oooo atje larg e lashë Kosovën
n'kthetra te huaja e lashë t'mjerën
2x
si s'dulë kush me ja shtri dorën
kreeejt m'duket krejt ja mbyllen derën.

oooo s'na ndihmon ma dot Evropa
s'na ndihmon as kërkush ma
2x
t'bahmi bashkë sa s'na banë copa
mjaaaft mjaft me shekuj na kanë nda.


Kushtrim Dobra - Dil Moj Kang Nga Zemra Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dil Moj Kang Nga Zemra Ime".
3. Video është e këngës "Dil Moj Kang Nga Zemra Ime", por nuk këndohet nga Kushtrim Dobra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kushtrim Dobra:


Komente 0