Më mbaj mend (për 1 muaj)

L-Patriot - Engjull I Ferrit (Feat. Tidra)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ref: 2x L-Patriot
.........................................................
Eyoo engjulli ferrit
Shqipet e terri
Qe ta bin tmerrin
Ruju dost me kon ki pun
.........................................................

L-Patriot
.........................................................
Si me lidn per ket qim nane dost mtakojn meritat
Sikur kek-i kur du ti nali dritata
Si bunker per mu tlet e kini ......
Se sod e 100 vjet dost si lshojm pozitet
A jemi 1-sha 1-sha po na thrrasin
O tropojan hec pasoma kallashin
Se maj n'bagazh dost po e maj nbel
L-Patriot kat sillet dost me veti e mer
Aj tipi let del ta mer kejt shoqnin
Ta mer mendja qe mnal besom se din plumat kat vin
E kem dost burrnin traditen dhe besen
E kem gjakin qasi lloj kurr se hupim shpresen
Skem qa diskotojm kur vjen puna te repi
Repin e kem hoby biznisi e mush xhepin
Beli e man hekrin trupin ni zemer unike
Vemendjen vullnetin per me ta ndal driten eyoo
.........................................................

Ref: 2x L-Patriot
.........................................................
Eyoo engjulli ferrit
Shqipet e terri
Qe ta bin tmerrin
Ruju dost me kon ki pun
.........................................................


Ky tekst u dërgua nga  GazmendL-Patriot
Featuring: Tidra
Publikimi: 02/11/2012


L-Patriot - Engjull I Ferrit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Engjull I Ferrit".
3. Video është e këngës "Engjull I Ferrit", por nuk këndohet nga L-Patriot.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga L-Patriot:


Komente 0