Më mbaj mend (për 1 muaj)


Labi - Eja Se Të Pres
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eja Se Të Pres".
3. Video është e këngës "Eja Se Të Pres", por nuk këndohet nga Labi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Labi - Eja Se Të Pres Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Mbretëreshë E Bukurisë"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+01:00Eh si t'jetoj unë pa ty
Lot e mall gjithmonë në shpirt
Bëhesh sikur s'më ke njohur kurr
Të dua më thoshe dikur

Aman aman, ohhhh..
Eja se të pres
Mos më le të vdes
Ahhh ti je turp per ty
Ohhh ti je turp per ty

Eh sa shum vite ishe me mu
Sa të lumtur ishim ne
Nuk di shpirt kush t'mashtroj
Eh tash po don mem shti n'dhe

Aman aman, ohhhh..
Eja se të pres
Mos më le të vdes
Ahhh ti je turp per ty
Ohhh ti je turp per ty


Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë