TEKSTESHQIP

Labi
A M'ke Shpirt?
Lyrics

i vetmuar ndehem
te kerkoj ne goten qe e pi
si ne enderr prehehm
dhe mendoj se jam me ty

shpirti me qetsohet
sherohem sa te sho
koha le te ndalet
te lutem mos shko

pse nuk me kupton
kthema dashurin me dashuri
sa shum me lendon
kur me thua prit me pakufi

shpirti me qetsohet
sherohem sa te sho
koha le te ndalet
te lutem mos shko

a mke shpirt veq niher me thuaj
a mke shpirt mos me ler te vuaj (2x her)
mjaft kam pritur e di se me ndjen
afrohu e di se me pelqen

kur ty ste kam njohur
me i lumtur ne bot un kam qen

mirpo qenka shkruar
i dashuruar un te jem

shpirti me qetsohet
sherohem sa te sho
koha le te ndalet
te lutem mos shko

pse nuk me kupton
kthema dashurin me dashuri
sa shum me lendon
kur me thua prit me pakufi

shpirti me qetsohet
sherohem sa te sho
koha le te ndalet
te lutem mos shko

a mke shpirt veq niehr me thuaj
a mke shpirt mos me ler te vuaj (2x her)
mjaft kam pritur e di se me ndjen
afrohu e di se me pelqen

DËRGOI: