TEKSTESHQIP

Labinot Tahiri
Per Xhanin
Lyrics
(Feat. Buraku)

Ne kete nate tbukur me shi
Po pij veç shok un dhe ti
Per cdo nate te vendi preferuar
Esht ajo e bekuar

E kam perball mshikon me sy
Askush se di per ne te dy
Jo askush askush se di o per ne te dy

Ref ×2
Aj aj aj xhanin e du shum
Aj aj aj per xhanin kam pi shum
Aj aj aj sonte shum kam pi
Ah moj xhan nzemer tkam veç ty

Ah kjo nat kjo nat e gjat
Dalngadal po te vjen Nat
Esht e bukur esht sikur nje kukull
Po te shkon per shtat

E kam perball mshikon me sy
Askush se di per ne te dy
Jo askush askush se di o per ne te dy

Ref ×2

DËRGOI: