TEKSTESHQIP

Labinot Tahiri & Mentor Kurtishi
Kjo Dashnia M'lujti
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kjo Dashnia M'lujti" kënduar nga Labinot Tahiri & Mentor Kurtishi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.