Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labinot Rexha - Shaci (Feat. Nadi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  8

Noti:

Sa thashë me harroj, papritmas ajo doli
edhe ksaj vere paska ardh
Në rrugë me foli, prap zemren ma trazoj
edhe ksaj here si me parë

Paska ardh e njejt, e bukur sikur vjet
me belin e hollë, me faqet sikur mollë
gjdo ditë vjen nga pake, vjen veres kur bohet valë
2x

Nadi:

Menxi kaloi, ky dimer dikur shkoi
tash po vjen vera prap e nxeht
E ajo me foli, prap zemren ma trazoj
edhe ksaj here si ma parë

Paska ardh e njejt, e bukur sikur vjet
me belin e hollë, me faqet sikur mollë
gjdo ditë vjen nga pake, vjen veres kur bohet valë...
4x


Ky tekst u dërgua nga  egzonaexiLabinot Rexha
Featuring: Nadi
Renditja: Top 200
Publikimi: 20/11/2012


Labinot Rexha - Shaci
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shaci".
3. Video është e këngës "Shaci", por nuk këndohet nga Labinot Rexha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Labinot Rexha:


Komente 0