TEKSTESHQIP

Labinot Rexha
Katerina
Lyrics

Sonte me shume te ndjej
Kur ne kete nate jemi bashke
Zemra me rreh
Dhe kur ngat teje une jam

Du me te pas njihere
Du me te puthe menjihere
Zemer eja me merr
Ti me shkrin si sheqer

Ref...
E Katerina e Katerina
Mi amore
E katerina e Katerina
Do te dua pergjithmone

Sonte ti je me e bukur
Krejtve ju pelqen
Ti je ma e mira
Çdo zemer po e then

Krejt kane qejf me t'pase
Krejt kane qejf me t'dashte
Ti je e veçante
Zemer ama vetem nji rast

Ref...
E Katerina e Katerina
Mi amore
E katerina e Katerina
Do te dua pergjithmone

...

Ref...x2
E Katerina e Katerina
Mi amore
E katerina e Katerina
Do te dua pergjithmone