TEKSTESHQIP

Labinot Shala
Xhelozi
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Xhelozi" kënduar nga Labinot Shala.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për vijën melodike dhe për arranzhimin është kujdesur Rrahman Kryeziu, teksa për këtë këngë ka punuar tekstin Fatmir Muja.