Më mbaj mend (për 1 muaj)


Landi Roko - Instagrami

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Instagrami".
3. Video është e këngës "Instagrami", por nuk këndohet nga Landi Roko.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Landi Roko - Instagrami  (Feat. Ilir Tironsi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Muzika:

Emrah Xhixho

Muzika:

Festim Gici

Teksti:

Olsi Celmeta

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Ilir Tironsi

20/09/2018

2018-09-20T19:36:02+00:002x
N'foto zemra don
Follow ti shton
Non-stop live ti je
Gjumi ty nuk të ze

Reff 4

Instagrami
Po bohet nami
Instagrami sna len me ba nanin

2x
Vidjo nga ti bën
Më ndjek ku do
Në insta ti jeton
Syt të turbullon

Reff 4

Instagrami
Po bohet nami
Instagrami sna len me ba nanin

Reff 4

Instagrami
Po bohet nami
Instagrami sna len me ba nanin


Ky tekst u dërgua nga Alejna
Më Shumë Këngë Nga Landi Roko:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet